Досягнення

Користь для суспільства  будь – якої громадської організації доводять її справи. За період свого існування  Укрмолодьжитло  пройшла декілька рубежів, якими може пишатись, а саме:

  • В складні для економіки держави часи, на початку 90-х років минулого сторіччя, коли в державі було повністю зупинене житлове будівництво Укрмолодьжитло зіграла провідну роль у організації добудови всіх будинків, що будували МЖК, що забезпечило  житлом всіх МЖКівців. 
  • Укрмолодьжитло розробила першу в Україні та на теренах колишніх республік Радянського Союзу систему та механізми пільгового кредитування молоді на придбання житла та змогла за 3 роки переконати Президента України, народних депутатів та Уряд в доцільності її запровадження на державному рівні. Результатом цього стало прийняття відповідного закону України в 1993 році, затвердження відповідних нормативно - правових актів: 3 грудня 1997 року По­станови Уряду № 1352 «Про додаткові заходи щодо реалізації молодіжної житлової політики», 17 травня 1999 році Постанови Уряду N 825 "Про вдосконалення організаційної та фінансової діяльності Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при Державного комітеті у справах сім'ї та молоді".
  • Завдяки активній позиції Укрмолодьжитло досягла запровадження державного фінансування програми  надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво  і придбання житла. Це було вперше включення до Державного бюджету України відповідних видатків. Зважаючи на те, що ніколи раніше відповідних асигнувань не передбачалось, досягти зазначеного результату було вкрай складним і вважалося неможливим завданням.
  • Укрмолодьжитло була ініціатором створення Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву", як механізму реалізації системи пільгового кредитування  молоді для придбання житла, і довела справу до кінця. Про що свідчить Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №334 "Про заходи щодо виконання Указу  Президента України від 4 грудня 1996 року №1165", згідно якої було створено Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.
  • Укрмолодьжитло пролобіювала прийняття Постанови КМУ від 29.05.2001 № 584 "Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла", яка розширила дію запроваджених Укрмолодьжитло системи кредитування молодих сімей для придбання житла.
  • В 2010 році завдяки в тому чмслі вагомим зусиллям Укрмолодьжитло було відновлено виділення коштів Державного бюджету України на фінансування державної програми  надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво  і придбання житла, яке раніше було скасовано. 
  • Протягом 2012 року Укрмолодьжитло провела масштабну лобістську кампанію по продовженню дії програми пільгового кредитування молоді на придбання житла, яка завершувала свою дію в 2012 році. У грудні 2012 року  Державна програма  забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки була затверджена.
  • Щороку Укрмолодьжитло проводить заходи всеукраїнського рівня по відстоюванню виділення коштів з Державного бюджету України для фінансування державних програм придбання житла населенням, зокрема молоді, на пільгових умовах. Результатом цього країна протягом декількох років отримує фінансування програми пільгового довготермінового кредитування молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла в більших розмірах, аніж це передбачається в попередніх проектах державних бюджетів. Так, в 2013 року замість запланованих 0 грн. було виділено 80 млн. грн. на фінансування зазначеної програми.