Третейський суд

Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло» створений за рішенням Конференції Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло» і зареєстрований Державною реєстраційною службою України 11 липня 2014 року Наказом №349.

Третейський суд Укрмолодьжитло розміщується за адресою – м. Київ, вул. Богатирська, б.3-Є (ст. м. Петрівка). Канцелярія Третейського суду Укрмолодьжитло і зал засідань знаходиться на 1 поверсі, к.105.

Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло» створений та діє на основі Закону України "Про третейські суди", Положення про Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло» та Регламенту Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло».

Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло»  відповідно до Закону України "Про третейські суди" не є юридичною особою і знаходиться в складі Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» . 

Судді Третейського суду Укрмолодьжитло відповідають вимогам ст. 18 Закону України "Про третейські суди". Список суддів та усі зміни до нього реєструються у  Державній реєстраційній службі України. На даний час у списку суддів 3 особи, всі мають юридичний стаж роботи понад 8 років, досвід роботи в судах, адвокатської діяльності. Судді мають також досвід викладацької діяльності та діяльності на керівних посадах суб’єктів господарської діяльності.